Вторгнення Росії. Беззубість Заходу. ЗЕ піар Порошенка | Суботній Політклуб

Володимир Зеленський - не політик. Кожен політик, який хоче знищити свого опонента, прораховує свої кроки і наслідки. Переслідування Петра Порошенка Володимиром Зеленський - це калька переслідування Юлії Тимошенко президентом-втікачем Віктором Януковичем. Зеленський не політик, він не думає, а просто хоче посадити Петра Порошенка. Президент України Володимир Зеленський тим, що переслідує Петра Порошенка, робить усім іншим партіям національно-демократичного табору в Україні медвежу послугу. Зеленський перетворює Порошенка на жертву, показує, що лише з Порошенком хоче мати справу і лише Порошенка боїться. Зеленський - найкращий піарник Порошенка. Українське суспільство таким чином налаштоване, що достатньо найменш серйозного соціального приводу, який у людей викликає відчуття несправедливості, щоби в людей все спалахнуло і влада зникла, наче її ніколи й не було. Зараз так не буде з однієї просто причини - у влади Зеленського немає потенціалу для таких дій. Візит Держсекретаря США Ентоні Блінкена до України відбувся у контексті великого європейського турне. У той же час президент США Джо Байден сказав, що у разі вторгнення Росії в Україну на країну-агресора буде накладено такі безпрецедентні санкції, що російська економіка не зможе існувати. Проблема Зеленського в тому, що він не розуміє, що він живе у так би мовити скляному будинку: що все, що він скаже на Заході, автоматично будуть знати в Україні. І це дуже контрастує. З українцями Зеленський говорить як із маленькими дітьми. Надання зброї Великою Британією Україні. Велика Британія мстить Росії за використання хімічної зброї на території Англії. Велика Британія допомагає Україні, адже мстить за втручання Росії у внутрішній суверенітет. Тому Британія надає Україні зброю для захисту від агресора. Суботній Політклуб з Віталієм Портниковим та Марією Гурською на телеканалі Еспресо.

Еспресо в смартфоні - espreso.tv/4mobile/
Наш сайт - espreso.tv/
Facebook - espreso.tv
Twitter - EspresoTV
Telegram - t.me/espresotb
Підписуйтесь на канал, щоб завжди бути в курсі подій!

تعليقات: 520

 • Юрій Котермак
  Юрій Котермак

  Дякую, за вашу роботу!

 • Елена Проданюк
  Елена Проданюк

  Пара неймовірна: красуня,розумниця + фахівець вищої категорії.

 • Елена Проданюк
  Елена Проданюк

  Миколаїв. Два дні тому з подругою згадували, як все було. Дякуємо, що ви зрозуміли тоді, що за Україну не треба помирати, а треба вбивати.

 • Мilla Ter.
  Мilla Ter.

  Прекрасна аналітика! РЕСПЕКТ вам, пане Портников.

 • Ukrainian People Magazine
  Ukrainian People Magazine

  Щиро дякуємо за чудову аналітичну програму. Ваші Суботні політклуби - це своєрідний лікбез, який допомагає просвітлювати українських громадян, які потрапили на вудочку популізму 2019 року і яким до цього часу була "какаяразніца" (поки це не вдарило по власній кишені). Чому усі інші проукраїнські плітичні партії не прийшли підтримати Порошенка? Про щ вони думають? На що сподіваються?

 • Andrey
  Andrey

  Дякую за вашу роботу. Лайк і коментар для підтримки! 👍Вітання з Ужгорода 🇺🇦

 • Володимр Козак
  Володимр Козак

  Українці стануть вегетаріанцями, що позитивно вплине на подовження віку.👍

 • RAY OPTICS
  RAY OPTICS

  Буковельський лижник нічого ніколи не думає.- він сам це казав. Шо єрмак написав, те він і скаже. А єрмаку надходять інструкції з балалайні

 • Павло Ріг
  Павло Ріг

  Все чітко та послідовно, а ще, як завжди влучно, та відповідно конкретним подіям..., тож подяка обидвом ведучим, за вашу аналітику/працю!🤝💙💛👍💯

 • Rayisa Troyan
  Rayisa Troyan

  DYAKUEM VAM 3A ZIKAVU, PRAVDIVU ANALITIKU VAWLIVIX PODIY !!!👍👍💙💛💜

 • писарева ирина
  писарева ирина

  Подяка за працю, за актуальний аналіз подій. Успіхів !!!

 • Александр Кравчук
  Александр Кравчук

  Это видосики даже не для пятого класса, а для первого класса первой четверти. А хочется слышить речь президента и мужа страны.

 • Oleg Ostrovskiy
  Oleg Ostrovskiy

  Зеленському "какая разница" де у нього будуть шашлики... а що там буде з Харковом...

 • Глория Когут
  Глория Когут

  Спасибо вы ,как всегда супер

 • Oleksandr Koval
  Oleksandr Koval

  Спасибо Вам, Виталий Портников и Вашей умничке соведущей. А также другим коллегам. Так жаль, что в этой, любимой мной стране, так мало неглупых людей. Отрицательная селекция сделала своё дело. Какое счастье, что моя любимая жена, москвичка, а вместе с ней дети и внуки, не страдают русофобией и понимают как уродлива нынешняя Раша. Ещё раз спасибо Вам, Виталий. Правда, глас вопиющего в пустыне. Тримайтеся, поборемо.

 • Juli Mi
  Juli Mi

  Дякую! Дуже подобається ваша аналітика 🔥

 • Anatoliy Ya
  Anatoliy Ya

  Пані Марія Гурська є золотою прикрасою прекрасної політичної передачі! Бажаю нам усім якнайшвидше заарештувати всю бандитську "зелену шоблу" та заходитися проводити конкурси краси в Україні. Нажаль, поки що доводиться насолоджуватись красою пані Гурської, що трохи зглажує враження від трагічних подій в Україні та світі.

 • Valentina Ulayunova
  Valentina Ulayunova

  Якщо Тимошенко не прийла до суду, це говоре лише проте, що вона як і Зеленський, залежна від впливу Коломойського і Москви.

 • Dmtr Zlns
  Dmtr Zlns

  Думает- это не про Зе. Он никогда не думал- думали за него. Теперь думает Ермак. Надумали сдачу Харькова и шашлыки на Пасху. Пипл возмутился- Зе отполз и залег на дно до лучших времён

 • Maksym Samofalov
  Maksym Samofalov

  Дякую за працю пане Вiталiю

التالى